Služby

I když se může zdát, že se specializujeme na akce svatebního rázu, není pro nás problém zahrát i k jakékoli jiné příležitosti jako jsou firemní večírky, rauty, vernisáže, narozeniny, nejrůznější ceremonie, kulturní akce nebo i plesy. Hudebním podkresem můžeme zpříjemnit jak svatební oběd, tak i foyer, předsálí a další prostory Vašich akcí nebo uskutečnit koncert ať už k oficiální události či pro radost. V případě účinkování na plese můžeme zahrát i k tanci od valčíků přes tango, polky k ploužákům a potěšit nejeden zamilovaný pár. Není ani vyjímkou, že hrajeme k novomanželskému tanci a následné zábavě během odpoledních radovánek.

Snažíme se vyjít vstříc každé Vaší hudební myšlence. V našem podání můžete zaslechnout klasické, populární a rockové skladby, ale i známé filmové melodie. V případě zájmu jsme ochotni pro Vás repertoár i do značné míry rozšířit. Stačí jen když nám dáte dostatečně dopředu vědět, které melodie byste rádi v našem podání slyšeli.

Nějaké technické záležitosti

Obecně vzato potřebujeme prostor cca 2 x 4 metry. Na místě od Vás očekáváme zajištěné čtyři židličky (pokud možno bez opěrek na ruce), notové stojany si doneseme vlastní. V případě, že by to prostor neumožňoval, lze hrát i ve stoje, jen hráč na cello musí vždy sedět. Naštěstí jsme se v takové situaci ocitli doposud pouze jednou.

Je potřeba myslet na to, že pokud se obřad odehrává venku, nemůžeme hrát pokud prší a nebo pokud prudce svítí sluníčko. Je tedy dobré mít k dispozici (v případě potřeby) nějaký přístřešek či mokrou variantu.

Cena

Jelikož je každá akce specifická a individuální, tak i cena se šije na míru. Pokud se akce nekoná v Brně či přilehlém okolí (brněnská přehrada apod.) je potřeba počítat s tím, že si necháváme proplatit cestovní náklady na trase Brno – cílová destinace – Brno.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci termínu požadujeme složení zálohy. Výši této sumy Vám sdělím, jakmile se domluvíme na všech podrobnostech naší produkce.

Tato záloha je vratná pouze v případě, že se akce zruší z vážných důvodů více jak 14 dní předem. Nevstahuje se na zrušení v důsledku nepředvídatelné události, v tom případě se záloha vrací. V případě, že zálohu nesložíte, nebudeme s vaší rezervací počítat.

Pokud již máte vyhlídnutý termín a chtěli byste využít našich služeb neváhejte a zkontaktujte se s námi. Termíny na nadcházející sezónu se již plní.

Využijte náš kontaktní formulář